Delen

Team sociaal beleid

Sociaal Huis - Dungelhoeffsite
Paradeplein 2 bus 2, 2500 Lier
tel. 03 491 67 74
welzijn@lier.be 

Seniorenconsulent

tel. 03 491 67 76
senioren@lier.be 

UiTpas met kansentarief

tel. 03 491 67 73
gsm 0497 52 94 76
uitpas@lier.be 

Diversiteit

tel. 03 491 61 03
integratie@lier.be

Huis van het Kind

gsm 0479 52 94 76
huisvanhetkind@lier.be

Onze medewerkers

Hilde Havermaet
teamcoördinator Team Sociaal Beleid
tel. 03 491 67 45
hilde.havermaet@lier.be
Hilde Stroobants
seniorenconsulent
tel. 03 491 67 76
hilde.stroobants@lier.be
Hilke Hoogendoorn
consulent onderwijs
tel. 03 491 67 75
hilke.hoogendoorn@lier.be
Martine Van Itterbeeck
consulent armoede, coördinator Huis van het Kind
tel. 03 491 67 73
martine.vanitterbeeck@lier.be
Karima Adouiri
consulent diversiteit
tel. 03 491 61 03
karima.adouiri@lier.be
Viki Mertens
straathoekwerker
gsm 0479 90 00 02
viki.mertens@lier.be
Kurt Verecyken
straathoekwerker
gsm 0477 22 51 82
kurt.vereycken@lier.be
Raf Van Houtven
jeugdwelzijnswerk
gsm 0473 75 03 49
raf.vanhoutven@lier.be
Ellen Vanassche
sport- en jeugdwelzijnswerk
gsm 0478 22 64 82
ellen.vanassche@lier.be
Christine Faes
administratief medewerker
tel. 03 491 67 74
christine.faes@lier.be
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

Uitgelicht