Delen

OCMW-raadsleden

marleen vanderpoorten 

Marleen Vanderpoorten (voorzitter)

Open Vld
Je kan een afspraak maken met de voorzitter,
op het telefoonnummer 03 8000 303.
OCMW-voorzitter
Schepen van Welzijn, senioren en personen met een handicap
Zetelt in: BCSD en Comité Beleid
Nieuwpoortstraat 37 bus 2, Lier
gsm 0476 40 40 75
m.vanderpoorten@ocmwlier.be

Marc 

Marc Franquet

N-VA
Zetelt in: BCSD en Comité Beleid
Boomlaarstraat 225, Lier
gsm 0494 12 53 49
m.franquet@ocmwlier.be

thierry suetens 

Thierry Suetens

Open Vld
(1ste vervanger voorzitter)
Dorpstraat 2, Koningshooikt
tel. 03 482 06 24
gsm 0475 39 94 42
t.suetens@ocmwlier.be

jenny van damme

Jenny Van Damme

N-VA
Zetelt in: BCSD en LAC
Kanunnik Davidlaan 55 bus 2, Lier
gsm 0475 47 02 53
j.vandamme@ocmwlier.be

bob van ouytsel 

Bob Van Ouytsel

N-VA
(2de vervanger voorzitter)
Sint-Annastraat 77, Lier
tel. 03 480 00 60
gsm 0474 69 17 55
b.vanouytsel@ocmwlier.be

ilse van wichelen 

Ilse Van Wichelen

N-VA
Zetelt in Comité Beleid
Aarschotsesteenweg 280, Lier
i.vanwichelen@ocmwlier.be

ismael tafforeau 

Ismaël Tafforeau

Sp.a
Kriekenstraat 12, Lier
gsm 0478 23 38 64
i.tafforeau@ocmwlier.be

Walter Marien 

Walter Marien

Vlaams Belang
Zetelt in BCSD
Beemdstraat 18, Lier
w.marien@ocmwlier.be

Geert Marrin web 

Geert Marrin

Groen
Ogezlaan 63, Lier
gsm 0474 66 33 78
g.marrin@ocmwlier.be

dirk janssens 

Dirk Janssens

CD&V
Zetelt in Comité Beleid
Tallaart 30 A, Koningshooikt
tel. 03 488 40 40
gsm 0495 91 46 28
d.janssens@ocmwlier.be

 

anja vlaeymans 

Anja Vlaeymans

Lier&Ko
Aarschotsesteenweg 166, Lier
gsm 0497 43 55 28
a.vlaeymans@ocmwlier.be

 

 

 

Uitgelicht