Delen

OCMW Lier - Sociale Dienstverlening

Deze dienst organiseert een divers hulpverleningsaanbod: van algemene maatschappelijke begeleiding, over beheer van schuldenproblemen, trajectbegeleiding, hulpverlening bij woonproblemen,... .

Kom je de eerste keer met een vraag naar het OCMW?

Dan kan je elke voormiddag van 9 tot 12.30 uur  terecht of maandag van 17.30 tot 19 uur (maandagavond enkel na afspraak via tel. 03 8000 500).

Ben je reeds eerder langs geweest?

Heb je een vraag voor je maatschappelijk assistent?  Je kan dan bij hem/ haar terecht zonder afspraak tijdens zijn/ haar wekelijkse zitdag.
Wil je zeker zijn van zijn/haar aanwezigheid? Neem dan even contact.

NAAM TELEFOON E-MAIL ZITDAG
Ann Janssens 03 491 67 47 ann.janssens@ocmwlier.be donderdag voormiddag
Bram Lievens 03 491 67 08 bram.lievens@ocmwlier.be  
Ben Vanstappen 03 491 67 37 ben.vanstappen@ocmwlier.be dinsdag voormiddag
Celien Mertens 03 491 67 42 celien.mertens@ocmwlier.be donderdag voormiddag
Deborah Bogaerts 03 491 67 39 deborah.bogaerts@ocmwlier.be  
Diane De Pooter 03 491 67 29 diane.depooter@ocmwlier.be  
Eline Cotemans 03 491 67 46 eline.cotemans@ocmwlier.be dinsdag voormiddag
Elle Sels 03 491 67 53 elle.sels@ocmwlier.be dinsdag voormiddag
Ellen Vanassche 03 491 67 49 ellen.vanassche@ocmwlier.be  
Els Broothaerts 03 491 67 41 els.broothaerts@ocmwlier.be woensdag voormiddag
Els Vangelder 03 491 67 36 els.vangelder@ocmwlier.be donderdag voormiddag
Emily Du Pont 03 491 67 25 emily.du.pont@ocmwlier.be  
Greet Robberechts 03 491 67 26 greet.robberechts@ocmwlier.be dinsdag voormiddag
Hilde De Beukeleer 03 491 67 40 hilde.de.beukeleer@ocmwlier.be maandag voormiddag
Ides Brabants 03 491 67 26 ides.brabants@ocmwlier.be woensdag voormiddag
Ines Quireyns 03 491 67 07 ines.quireyns@ocmwlier.be  donderdag voormiddag
Joeri Vilas Arras 03 491 67 62 joeri.vilas.arras@ocmwlier.be  
Katinka Bódi 03 491 67 10 katinka.bodi@ocmwlier.be  
Louise Engels 03 491 67 33 louise.engels@ocmwlier.be woensdag voormiddag
Margriet De Potter 03 491 67 30 margriet.de.potter@ocmwlier.be dinsdag voormiddag
Marijke Yperman 03 491 67 60 marijke.yperman@ocmwlier.be  
Marina Lucas 03 491 67 28 marina.lucas@ocmwlier.be maandag voormiddag
Miek Van Den Brande 03 491 67 31 miek.vandenbrande@ocmwlier.be donderdag voormiddag
Miranda Van Wonterghem 03 491 67 44 miranda.van.wonterghem@ocmwlier.be maandag voormiddag
Ortwin Wuyts 03 491 67 52 ortwin.wuyts@ocmwlier.be vrijdag voormiddag
Sarah Carpentier 03 491 67 32 sarah.carpentier@ocmwlier.be vrijdag voormiddag
Sieglinde Geerts 03 491 67 54 sieglinde.geerts@ocmwlier.be  
Sofie Raymaekers 03 491 67 35 sofie.raymaekers@ocmwlier.be  
Tine Vercammen 03 491 67 27 tine.vercammen@pcmwlier.be woensdag voormiddag
Veerle Nys 03 491 67 27 veerle.nys@ocmwlier.be  
Vincent Van Doorslaer 03 491 67 09 vincent.vandoorslaer@ocmwlier.be maandag voormiddag
Ward Brems 03 491 67 34 ward.brems@ocmwlier.be donderdag voormiddag
Willem De Roover 03 491 67 61 willem.deroover@ocmwlier.be  

Uitgelicht